BC-001 Profesjonalna, w pełni Automatyczna Elektryczna Obroża Antyszczekowa, na szczekanie

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pozostałe
  • Waga: 0.5 kg
  • Dostępność: * *  (33 szt.)
    Czas realizacji: 24H
  • szt.
  • Cena netto: 202,44 zł / szt. 249,00 zł / szt.

Dla psów o masie od 10 do 45kg

Obroża Antyszczekowa BC-001 to w pełni profesjonalne urządzenie stworzone wg. najnowszych zaleceń w dziedzinie tresury psów. Obroża Elektryczna BC-001 posiada całkowicie zautomatyzowany algorytm funkcjonowania, który został zaprogramowany tak by zmaksymalizować skuteczność treningu jednocześnie zapewniając jak największy komfort zwierzęciu. Obroża elektroniczna BC001 wyposażona jest w podwójny system wykrywania szczekania. Sygnał z czujnika wibracji na krtanii porównywany jest z sygnałem z czujnika dźwięku, co zabezpiecza przed przypadkowymi wyładowaniami spowodowanymi np. przez dźwięki z otoczenia lub przez przypadkowe uderzenie w obrożę. Urządzenie posiada także czujnik ruchu, który wyłącza ją kiedy pies śpi lub spoczywa w bezruchu ograniczając w ten sposób nadmierne zużycie baterii. 
Kiedy pies szczeka, obroża automatycznie generuje ostrzegawczy, pojedyńczy bodziec elektryczny  Jeśli zwierze nie przestaje szczekać siła impulsu elektrycznego stopniowo rośnie (10 poziomów). Już po niedługim czasie nasz pupil zapamięta konsekwencje szczekania, i problem z hałaśliwym psem zaniknie. Jeśli pies mimo przejścia przez wszystkie poziomy natężenia impulsu elektrycznego w dalszym ciągu szczeka, obroża wyłącza sięna minutę po czym cykl rozpoczyna się od nowa. 


Cechy elektrycznej obroży antyszczekowej BC-001:

Systemy bezpieczeństwaBodziec elektryczny, krótki czas emisji (poniżej 5ms) dzięki czemu nie zaszkodzi psu.
System zabezpieczający przed nadmierną stymulacją - obroża wyłącza się na minutę kiedy pies nie przestaje szczekać mimo impulsów korygujących.
Unikalne rozwiązanie w postaci elastycznej sondy chroniącej psa przed nadmiernym uciskiem krtanii.

Narastające impulsy elektryczne10 automatycznych poziomów impulsu elektrycznego - obroża sama dostosowuje siłę bodźca w zależności od głośności szczekania oraz czasu jego trwania.


Bodziec w postaci wibracji
Przed impulsem elektrycznym następuje ostrzeżenie bodźcem wibracyjnymWbudowany czujnik ruchuObroża posiada czujnik ruchu,dzięki czemu kiedy zwierzę np: śpi lub leży bezczynnie system się usypia, oszczędzając energię.
Obroża wodoodporna100% wodoodporności.
Zalecana waga psaZalecana waga psa.
Wymiary obudowy urządzenia: 8cm x 4cm x 3cm

Maksymalny obwód szyi Psa: 50cm

Zawartość zestawu:

1 * Obroża elektroniczna z akumulatorem oraz paskiem.

1 * Dioda kontrolna

1 * Instrukcja obsługi

1 * Kabel USB

1 * Ładowarka

 

Wodoodporna obroża: Tak
Zatapialna obroża (podwodna): Tak
Czasowy wyłącznik bezpieczeństwa: Tak